Ürünlerimizi
Anlaşılabilir, Erişilebilir ve Uygun Fiyatlara Sunuyoruz.

Bizi tercih eden 50000 kişinin memnuniyetiyle

Dada Premiks İlaç

Tek gayemiz kaliteli ve helal ürünlerle sağlıklı hayvan nesli yetiştirmektir.

Dada Premiks İlaç, hayvanlarınızın sağlık ihtiyaçları için erişebileceğiniz çevrimiçi bir platform getiriyor. Sizler dilediğiniz her ürüne ve ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere bu sayede rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Tarihçemiz

yolculuğumuz

Yolculuğumuz

Dada Premiks İlaç, bir yem katkı üretim tesisi olarak 2017 yılında kuruldu. Şirket ortaklarının 2011 yılından bugüne kadar olan tecrübesiyle kurulan şirket, her geçen gün kendini geliştirmeye ve ürün çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir. Genç, dinamik ve çalışkan kadrosuyla ar-ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve güncel yenilikleri araştırarak teknolojiye ayak uydurmaya çalışmaktadır. Bunun geri dönüşlerini müşteri memnuniyeti ile almakta ve bu da bizi fazlasıyla bizi memnun etmektedir.

timeline-5

Doğru Tercihiniz

Yem katkı takviyeleri hakkında doğru ve güvenilir bilgiler sağlıyoruz ve insanların ürettiğimiz ürünleri  güvenli bir şekilde hayvanlara uygulamaları konusunda yardımcı oluyoruz.

Yurt içinde birçok şehir ve birçok  ülkede lisanslı ve doğrulanmış kliniklere  ürünlerimizi temin ettiriyoruz.

 

timeline-6

Hedeflerimiz

Uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunarak sağlıklı hayvan bakımını milyonlar için erişilebilir hale getirdik.

Zengin ve kapsamlı içeriklerimizi genişletmeye devam ediyoruz.

Dada Premiks İlaç Uzman Ekibi

Veteriner Hekim
Uzm Kimyager
Satış & Pazarlama Müdürü
Dış Ticret Müdürü
Üretim Müdürü

Hayvanlarınız Nasıl Daha Sağlıklı Hale Gelir

Geçtiğimiz üç yıl içinde, yalnızca kaliteli ürün sağlamakla kalmayıp aynı zamanda müşterileri doğru ve uygun fiyatlı tercihe yönlendiren bir platformu oluşturmak için çalıştık. Dada Premiks İlaç bugün birçok ilde var. Yurt dışında da kalitesiyle talep görmeye devam etmektedir.

Hangi Ürünü Kullanmalıyım

Hayvanların dostlarımızın ihtiyaç duyduğu ve genel olarak eksikliği veteriner hekimler tarafından tespit edilen vitamin mineral ihtiyacına yönelik doğru ürünleri kullanmak, daha fazla kazanç sağlayacaktır.

Genel Olarak Karşılaşılan Problemler

Evcil hayvanlarda sıklıkla karşılaşılan problemler, hastalıklar, alınması gereken önlemler, yapılması gerekenler... Uzman kadromuz tarafından hazırlanan güncel bilgilere bu platformdan ulaşabilirsiniz.

Koruyucu Hekimliğin Önemi

Hastalıklarla karşılaşmadan gerekli önlemleri almaktır gerekmektedir. Gerekli aşılamanın zamanında yapılması, uygun besleme planlamaları ve gerekli vitamin iz mineral takviyeleri bunların başında gelir.

Sertifikalarımız

GMP
ISO 9001:2015
ISO 22000:2005
HELAL

Bizimle Çalışmak İstiyorsanız Aşağıdaki Butona Tıklayarak Formu Doldurun

Duyuru Bültenine Abone Olun

Sizde ürünlerimizi kullanan 50.000 çiftçimiz arasına katılın. Son ürünlerimizden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun

Adres

Kargacı Mah. Organize Sanayi Bölgesi 95923 Sk. No:3 Ereğli/KONYA

İletişim

+90 332 265 3070 info@dadailac.com.tr

Brosur ve Filmler

Dada İlaç Yem San. ve Tic. A.Ş. olarak sizlere hayvan besleme, yem katkı takviyeleri, sağım hijyeni ve meme sağlığı ile ilgili kaliteli çözümler sunuyoruz. 

Copyright © 2021 TESLA DC Bilişim Sistemleri. All Rights Reserved.

Language
X
Sepete Ekle