Kısıtlama Sürecinde Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile mücadelede alınan önlemler kapsamında sokağa çıkma kısıtlamaları sürecinde işletmemizin kısıtlamadan muaf olup üretim, satış ve nakliye faaliyetlerine devam ettiğini bilgilerinize sunarız. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Bu süreçte çalışma saatlerimiz 08:00-17:00 olarak devam etmektedir. Web sitemizde yer alan ürünlerden dilediğinizi, ihtiyaç duyduğunuzu seçip iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde sabit telefonlarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilir, fiyat alabilir, ürünler hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünler stok durumuna göre 3-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Yüklü siparişlerinizde firmamız bünyesindeki araçlarla kapınıza kadar teslim sağlanmaktadır. Dada  ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duyuru Bültenine Abone Olun

Sizde ürünlerimizi kullanan 50.000 çiftçimiz arasına katılın. Son ürünlerimizden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun

Adres

Kargacı Mah. Organize Sanayi Bölgesi 95923 Sk. No:3 Ereğli/KONYA

İletişim

+90 332 265 3070 info@dadailac.com.tr

Brosur ve Filmler

Dada İlaç Yem San. ve Tic. A.Ş. olarak sizlere hayvan besleme, yem katkı takviyeleri, sağım hijyeni ve meme sağlığı ile ilgili kaliteli çözümler sunuyoruz. 

Copyright © 2021 TESLA DC Bilişim Sistemleri. All Rights Reserved.

Language
X
Sepete Ekle